"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!"
Barney Stinson

August 2011

Tomorrow!

31. august 2011 at 19:56 | Klárí ♥ |  From life of teenage girl
Tomorrow!
Většina z nás zítra vyráží do školy. A co bych to byla blogera kdybych tu o tom neměla aspoň kraťoučký článek, že. :D Pro spoustu je to velký den a já se k nim přidávám. Zítra ráno před gymnáziem začíná další kapitola mého života. Nastupuju do prváku. Říkám wow(!), to bude super a zároveň se obávám toho nového. Jen si vzpomenu na řeči učitelek, o tom jak těžký to bude na střední a je mi nevolno. :D
Vstříc novým zážitkům, držme si navzájem palce ;)

Klárí ♥

My true story about sugar and life...

31. august 2011 at 19:03 | Klárí ♥ |  Topic of the week
Když jsem si původně přečetla tohle téma, řekla jsem si, že to může být cokoliv. Někdo napíše povídku, vysvětlí slovo příběh, nebo napíše nějaký svůj zážitek. Můj původní záměr bylo napsat také nějakou povídku. Jenže pak mě napadlo vyprávět opravdový příběh, nic vymyšleného ani nudný zážitek z prázdnin, ale realitu. Příběh o tom, jak mi zjistili cukrovku.

Floccin.. jakže dál?

28. august 2011 at 16:02 | Klárí ♥ |  Topic of the week
Takže jelikož mám blog teprv pár dní, tak jsem nejdřív koukala proč tolik lidí píše články s tak divným názvem a beze smyslu.. A pak jsem konečně našla a pochopila Téma týdne a přišlo mi to jako super nápad.. Myslím, že se zapojím častěji ;)
Well, we are starting now!

Floccinaucinihilipilification.. Divný slovo, pro spoustu lidí hlavně bez významu. Mohla bych Vám tady zkopírovat co mi našel strejda Google a řekla teta Wiki, ale proč když to tam má každý a mužete si to sami přečíst tady. :)
A co mě napadlo když jsem to slovo viděla? Nejde vyslovit, napsat a natož zapomatovat. Nebála bych se jím označit nějakou nemoc a nedivila bych se, kdyby to byla nadávka. :D Nebo jenom autorovi přeběhla přes klávenici kočka? Každopádně ho považuju za zbytečné a ani se ho nenamáhám učit nazpamět. A Váš názor? :)

P.S.: Prosím ohodnoťe článek. Díky.. :)

Klárí ♥

Ready...?! Go!

25. august 2011 at 17:27 | Klárí ♥ |  Everything
První, jako vždy, trapný článek. ;) Řídila jsem se spontáním nápadem a rozhodla jsem se založit si blog. Včera jsem si dokonce doma udělala seznam, jestli sem budu mít vůbec o čem psát.. výsledek byl naštěstí dobrý, něco se snad vždycky najde. ;)
A o čem to celý bude? Vypovídá o tom i název Something about everything (Něco o všem). Zkrátka moje myšlenky, úvahy, postřehy a oblíbené věci.. O mých zájmech atd. Prostě se vypovídám. :D
Jinak mám problém si desingem, takže kdyby sem zabloudil někdo kdo by my s tim pomohl, bylo by to super :))
Budu se podepisovat jako Klárí, nebo Klárka i když se tak doopravdy nejmenuji. Je to jenom moje asi rok stará přezdívka, kterou jsem si oblíbila. :)
Díky za Váš čas
Klárí ♥