"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!"
Barney Stinson

Ill at home

22. september 2011 at 19:47 | Klárí ♥ |  From life of teenage girl
Včera a dneska jsem byla doma.. Protože v úterý jsem přišla domů ze školy, a najednou se mi nějak zablokoval krk. :/ Nemohla jsem se vůbec podívat doleva. K tomu se mi spustila rýma a bolelo mě v krku. Vypila jsme asi litr čaje a stejně to moc nepomohlo. Takže jsem včera zůstala doma. Hrozně mě to mrzelo, protože jsem měla naplánováno jít po škole se spoleužákem ven.

Jako kamarádi! :D To samé jsem si říkala včera večer po prolenošeném dni. Ani nevíte jak moc rozčiluju sama sebe, tím, že se nedokážu k ničemu dokopat. Opravdu hodně jsem chtěla napsat článek a nakonec jsem jenom několik hodin tupě seděla u pc a jen si pustila dva poslední díly Comebacku. Dneska jsem chtěla jít do školy, ale mamka mě ráno nakonec ukacala, abych se to nakonec nesnažila přechodit, jako vždy, a nakonec bych zůstala doma znova. Navíc zítra je literární maraton, takže můžete očekávat natěšenej článeček. :D Ještě mě mrzí, že jsem minulý víkend nestihla TT. Měla jsem nějaké nápady. Tetokrát se na něj v sobotu, nebo něděli určitě vrhnu! Jinak ve škole to docela ujde. Učení přibývá, ale to se dalo očekávat. No a někteří učitelé se začínají projevovat i z těch horších stránek... Avšak například z češtiny jsem měla hrůzu a ta je překvapivě v pohodě. Dokonce mám první jeničkua to z domácího úkolu. :) Měli jsme napsat nějaký plynulý text se třemi vnucenýmo větami. I přesto, že jsem se snažila, tak jsem to měla skoro na dvě A4 stránky (ručně). Nakonec jsem to četla před třídou a byla jsem pochválena za slovní zásobu. Akorát to má být příště kratší. :D Většina třídy to měla asi na pů A5 sešitu. :D
Dostali jsme další úkol. Slohovku, ručně na A4 ale ty témata! :D Uvidíte je na obrázku pod tímto textem. To co tam nejde přečíst, je můj pokus o podpis. :D To koukáte co? :) My také.. máme na to čas do úterka. :O Asi si vyberu otazník s vykřičnákem, nebo nekonečno. Uvidíme.
Zítra asi článeček o literárním maratonu a o víkendu snad určitě TT.

Děkuji za Váš čas
Klárí ♥
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement