"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!"
Barney Stinson

My life now

15. september 2011 at 19:36 | Klárí ♥ |  From life of teenage girl
Uff.. Tak jsem se konečně dostala na blog. Teda na tom gymplu dostáváme docela zabrat. Ale na druhou stranu je to vyučování i fajn. Některé předměty mě dokonce baví a celkově se ta třída vůči vyučování staví jinak. Nejvíc mě asi zatím baví literatura a ZSV (základy společenských věd.. něco jako občanka) i když ty už jsem stačila povorat. V úterý jsme měli ZSV a řekla nám ať si na středu přinesme reklamu, jakoukoliv, stačí leták.. no a já jsem, pochopitelně, zapomněla.. o velkou přestávku jsem byla dole v Kiosku okukovat kluky a do třídy jsem přišla těsně před zvoněním. Pak přišla paní profesorka, zapsala do třídnice a řekla nám, ať si vyndáme ty reklamy. A když viděla mě a mojí spolusedící kámošku jak nic nehledáme, tak se, i přes naše omlouvám se, začala rozčilovat, že už to začíná atd… Takže si nás prý vyzkouší… Přinesly jsme si židle před tabuli a ona mezitím zadala práci. Pak se kámoška omluvila, že tu nebyla, tudíž vypadla ze hry a tak jsme tam zůstali jenom já a spolužačka. Přes původní okno a zakoktávání jsme to uhráli na 1-2. Ještě že jsem se předchozí den učila.

Literatury jsem se původně hodně bála, protože jsem nikdy češtinu neměla ráda. A tohle? Rozebírání básniček a výklad o literárních žánrech mě hodně baví.
Ještě jsem se Vám (NE)chtěla pochlubit, co se mi povedlo zkonit minulý týden. Měli jsme druhou ájinu a pro mě byla jakoby první, předtím jsem byla u doktora. No a hned na začátku jsem si měli vzít papíry a on nám začal spellovat slova. Já byla úplně v háji, naposledy jsem něco spellovala v šestce na základce. No nakonec se z toho vyklubala čtyřka a to ještě s odřenýma ušima… A včera jsme se o tom náhodou bavila se spolužačkou a dozvěděla jsem se, že jim to tu první hodinu říkal. A tak jsem se ho (mladý, hezký a svalnatý profesor :D) po hodině zeptala, že jsem o tom nevěděla atd. A on byl nečekaně vstřícný, škrtnul si tu známku a řekl mi, že se mám příště přihlásit dříve. Já mu vysvětlovala, že jsem myslela, že to byla přepadovka a dostala se mi překvapivá odpověď, že u něj přepadovky nikdy nebudou. A málem bych zapomněla, všechny hodiny AJ jsou kompletně v angličtině, on i my tak mluvíme, když neznáme nějaké slovíčko tak nám ho taky vysvětluje pomocí angličtiny a i gramatiku jsme probírali stejně. Právě proto jsem za ním byla se svou žádostí až když zazvonilo, neboť v angličtině bych to ze sebe nevymáčkla. :D
Jako v asi každé třídě i my máme svého magora. Je to X (promiňte, ale nechci jmenovat) a už se nám předvedl na třídním výletě. Dokonce teď přemýšlím, jak to, že jsem se o něm ještě nezmínila. :D Je zkrátka freestyle. Má dlouhé vlasy, které nosí v culíku, ale už jsme bohužel měli tu čest, vidět jeho nezkrotnou hřívu v celé své kráse. Brr. Na třídeňáku s sebou měl dvě kytary a z toho jedna byla dokonce elektrická. Velkou vadou ovšem je, že na obě umí akorát asi tři melodie, které se po jednom dni ohrají. Mimo jiné sbírá hady v lihu, neustále mluví divným tónem a za celé dva měsíce prázdnin se koupal jen pětkrát. Všimnete si jeho výrazného slamáku, batikovaných kalhot a bavlněné košile, kterou nosí snad pořád. A nesmíme zapomenout na sandály, které má možná i v zimě. :D Ano, to vše a mnohé více jsme zjistili hned prvního dne. A včera na zeměpise se opravdu předvedl. Jako vášnivý astrolog při nadpisu Planetární geografie usnul! Jak nám později sdělil, tak to byla jediná možnost, jinak by prý musel celý výklad odvykládat sám. :D
A co vy? Jak začal Váš školní rok? Už máte nějaké známky? Budu vděčná za jakékoliv komentáře, připomínky i za kritiku.

P.S.: Přesto moc nestíhám, ale doufám, že se aspoň o víkeddu dostanu k Tématu týdne. :)
P.P.S.: Dolu se mi snad podaří vložit rozvrh pro Vás. Sama ho mám přilepený na dveřích skříňky ve škole.
P.P.P.S.: Oddělovač by
Klárí ♥

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Vrátíš se sem ještě? :)

Ano
Možná
Spíš ne
Určitě ne

Comments

1 Miška Miška | Web | 19. september 2011 at 6:58 | React

Z toho ze nestihas si nic nedelej, ja taky nestiham, a co hur dneska zustavam doma protoze mam desnou rymu :/ a s tou anglictinou si mela stesti, nasi ucitele vzdycky rikaji "meli jste si to zjistit"
P.S ten rozvrh je moc pekny, myslim ze si ho vytisknu ;)

2 Klárí ♥ Klárí ♥ | Web | 22. september 2011 at 20:00 | React

Dlouho jsem váhala jestli odepsat sem, nebo k tobě :D tak sned to najedeš :)
No nám taky, jenže když to bylo ze dne na den, jakože jsem ve středu chyběla a ve čtvrtek jsme psali.. :)
Děkuju za přečtení a za chválu, kdyby jsi chtěla, můžu udělat rozvrh na přání... :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement