"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!"
Barney Stinson

Výhoda, nebo nevýhoda

11. september 2011 at 21:37 | Klárí ♥ |  Topic of the week
Sourozenci. To je téma k polemizacím. Jedináčci závidí a sourozenci si stěžují. Já jsem někde mezi a řídím se podle jednoduché věty: Zkus na mojí sestru sáhnout a zlomím Ti vaz, to můžu jenom já!
To připomíná, neřekla jsem Vám, jak je to u mě samotné. Mám jednu, o tři roky, mladší sestru. Teď na začátku září jí bylo třináct. A ja se máme rádi? :) No, před pár lety jsme se doslova prali a jí vždy nadržovali, protže byla, logicky, mladší. :D Vlastně jsem jí dlouho záviděla. V dřívějším věku měla mobil, mohla chodit spát pozdějš a další krviny. Jenže mě to přišlo hrozně nefér. :D Teď se máme skoro rádi, až na moje stálý rejpání, i když bez toho by to nebylo ono. :D
Ale neměnila bych, protže to by si na mě rodiče dávali větší pozor a více mě hlídali, ono teď to taky stačí. ;D Všechno doma bych musela dělat sama a hlavně když někam jdu jenom s rodičema tak mám s sebou aspoň někoho normálnějšího. :)
Moje kamarádka, téměř jedináček (má o 8 a více let, dva starší souroznce) mi vždycky závidí. Prý když jedem na dovolenou tak tam mám aspoň ségru, ona jse sama s rodičema. Ale na vystvětlenou, není to výhoda, co si mám povídat se sestrou, je to přece sestra, ne? :)
Výhoda, či nevýhoda... to přímo říct nelze. Každý to má jinak a závidí tomu druhému. Ať už jde o to jestli je jedináček, nebo jestli má místo mladšího staršího, nebo povahu sourozence. Jsem ráda za to co mám. :)

Díky za Váš čas
Klárí ♥
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Miška Miška | Web | 12. september 2011 at 17:04 | React

Ahoj,
Aff jsou spřátelé blogy, na které pravidelně chodíš, a píšeš komentáře. Jinak se ti moc omlouvám, vím že jsi mina blog psala už dřív, ale nějak jsem neměla čas :( opravdu se moc omlouvám.
P.S nejde mi email proto ti píšu na blog :)

2 Miška Miška | Web | 12. september 2011 at 17:06 | React

Krásný článek, já mám třeba mladšího bráchu a závidím všem co mají stejně starého nebo mladšího bráchu :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement